Nabídka služeb
V NAŠÍ ŠKOLE VAŘENÍ SE VĚNUJEME:

• KURZŮM VAŘENÍ PRO HOBBY KUCHAŘE, najdete u nás kurzy tématické, masové i cukrářské, … k oblíbeným patří např. příprava steaků, grilování, sushi i mezinárodní kuchyně - španělská, francouzská, asijská či thajská

• KURZŮM VAŘENÍ PRO DĚTI, na kterých rozvíjí malí kuchtíci svoji kreativitu a tvořivost

• DÁRKŮM FORMOU DÁRKOVÝCH POUKAZŮ, věnujte poukaz na zážitkový kurz vaření jako poděkování pro vaše blízké, kolegy a obchodní partnery k různým příležitostem (narozeniny, výročí, Vánoce, …)

• ZÁŽITKOVÉMU AKTIVNÍMU VAŘENÍ, aneb teambuilding od 10 osob tak, jak jej neznáte. Menu i program tvoříme na míru vašim přáním a představám.

• PRONÁJMU PROSTOR STUDIA, pro firemní školení, oslavu narozenin s možností zajištění občerstvení nebo s možností se aktivně podílet na vaření (profesionálně vybavená kuchyně v přízemí a prostory s konferenčním uspořádáním v 1. patře)

• ZAJIŠTĚNÍ FIREMNÍ ČI SOUKROMÉ AKCE, společenská událost doplněná o netradiční gastronomický zážitek (např. prezentace molekulární kuchyně s aktivním zapojením hostů)

• KUCHAŘ DO DOMU, překvapte své hosty při oslavě narozenin, grilování nebo soukromé párty. A vytvořte jim zajímavý a netradiční program, který si užijete i vy! Přenechte přípravu občerstvení a menu profesionálnímu šéfkuchaři. Však on si ve vaší kuchyni hravě poradí. Na přání vám sestavíme menu, obstaráme suroviny, přijedeme, uvaříme, uklidíme, odjíždíme… Do vaření se můžete také zapojit a sbírat tipy, rady a inspiraci pro další kouzlení v kuchyni.

Podívejte se na video:

 S BENEFITY JSME VÁM JEŠTĚ BLÍŽ...

Benefity a. s. - Cafeterie Benefity

Le Cheque Déjeuner s. r. o. / Up Česká republika - Gallery Beta, Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP, Cadhoc 

Sodexo Pass Česká republika a. s. - Dárkový Pass, Bonus Pass, Smart Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Relax Pass, Cafeteria/ePass

 

DOPRAVA ZDARMA od OC FUTURUM na Vídeňské.
KONTAKT: T: +420 734 620 220, E: info@kulinerplus.cz

Virtuální prohlídka - přízemí - prostory pro pořádání kurzů a večírků

Virtuální prohlídka - horní patro

Virtuální prohlídka - venkovní posezení

Kontakt


Kuliner Gastrocentrum s.r.o.
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ: 04108213
DIČ: CZ04108213

Přemýšlíte, jak se od nás dostanete?
Využít můžete Drink & Drive Taxi: +420 608 717 141
Karta s 10 % slevou je volně k dispozici na recepci.

Partneři:
DobrokarEldoradoKafeservisGallery BetaUnišekUnišek plusUnišek a FKSPCadhocSodexoDejme dětem šancititanoTojiroLucie PrůšováKulinářské uměníinGastroGorenjeGastroPlusKudy z nudyGastroTV


Sociální sítě
Created by Shot Creative