Napsali o nás

COOLBRNOBLOG CZ. píše: PŘEDSTAVUJI: ŠKOLA VAŘENÍ V BRNĚ KULINER PLUS!4.4.2017

 

Modelka a blogerka Míša Salačová na svém blogu COOLBRNOBLOG.CZ říká: 

Také patříte k takovým “gastro nadšencům”, stejně jako já? :) Ochutnáváte rádi nová jídla, baví Vás vaření, chcete se v tomto směru učit nové věci? Pak rozhodně čtěte dál – dnes Vám totiž představím jedinečnou brněnskou školu vaření – Kuliner plus! Začnu opět u sebe – a mým vztahem k vaření:) Respektive, vztahem k jídlu! Přiznávám, jsem velký gurmán. Co se jídla týká, moc ráda ochutnávám nové věci, miluji návštěvy restaurací – vždy je to pro mě jedinečný zážitek, který potěší všechny moje smysly. U jídla se vždy ohlížím na kvalitu, než na kvantitu, je pro mě důležité i to, jak pokrm vypadá na talíři, jak voní…

Budu ale upřímná – ta nejlepší jídla ochutnám v naprosté většině případů právě vždy v restauracích, co se týká vaření, nejsem žádný velký přeborník:) Vařit umím – ale obyčejná, ne příliš kreativně založená jídla. Nejsem v tomto směru profesionál – spíš, řekněme, laik. A proto se moc ráda v ohledu vaření zdokonaluji a učím nové postupy a směry.

Zkrátka, rozhodla jsem se, že nejlepší cestou, jak se naučit vařit – a to, co mi chutná, je absolvovat školu vaření a některý zajímavý kurz.
V Brně mě oslovila nabídka školy vaření Kuliner plus – zajela jsem se do Moravan, kousek od OC Futurum v Brně, mrknout do kuchařského studia této školy a zároveň, zjistila jsem tu pár informací o tom, co zde nabízí.

Více se dočtete zde:

https://www.coolbrnoblog.cz/predstavuji-skola-vareni-v-brne-kuliner-plus/

 

Kontakt


Kuliner - škola vaření
Provozovatel Jan Rimpler
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ 64474798
DIČ CZ7406143800

Přemýšlíte, jak se od nás dostanete?
Využít můžete Drink & Drive Taxi: +420 608 717 141
Karta s 10 % slevou je volně k dispozici na recepci.

Partneři:
BiggreeneggKafeservistitano


Sociální sítě
Created by Shot Creative