Fotogalerie

21. 9. 2016 - EXOTICKÁ A KOUZELNÁ THAJSKÁ KUCHYNĚ

with Stephen Senewiratne :-) Tom kha kai - kuřecí polévka s galangalem, Thai beef salad - thajský salát s hovězím masem, Thai red curry with roasted pork belly - vepřové červené kari, Kanom maw gaeng - pečené mungo fazolky v kokosovém krému...

27. 8. 2016 - PRÁZDNINOVÍ KUCHTÍCI A KUCHAŘINKY

Dětský kurz vaření, který si všichni užili - nejen děti, ale i rodiče :-) Křupavá mini pizza, smoothie z čerstvého sezónního ovoce, bramborové pusinky, krupicové flameri...

26. 8. 2016 - LETNÍ GRILOVÁNÍ S KULINEREM

Letní grilování u klienta spojené s kurzem vaření na míru pro pana majitele restaurace a jeho tým. A kdo hledá, menu si najde :-).

PRÁZDNINOVÉ STŘÍPKY ZE ZÁKULISÍ KULINER

První fotogalerie, která vás zavede tzv. za oponu. Podívejte se, jak jsme si zpříjemnili letní pracovní dny :-). Týmové porady jsme začínali šálkem dobré kávy nebo kakaem. Top snídaní pro nás byla jednoznačně výtečná vejce Benedikt, na oběd hráškový krém se slaninovým chipsem a jako osvěžující dezert zmrzlina z černého rybízu s malinovým pyré a hlínou z bílé čokolády. V parných letních dnech jsme si také připravovali studené nápoje, např. z levandule či okurky. A když už bylo vše hotové, relaxovali jsme u sázení bylinek (lichořeřišnice, pelyněk,...) a úklidem :-).

5. 8. 2016 - PREZENTACE MOLEKULÁRNÍ KUCHYNĚ PRO KLIENTA

Na přání našeho významného klienta k 20. výročí od založení společnosti jsme připravili zábavnou prezentaci molekulární kuchyně. Hosté ochutnali např. red-jag jelly či lahodný whisky cream. Velkému úspěchu se těšila interaktivní příprava "sféry" Campari s pomerančovým džusem, na které se podíleli sami hosté. Mnozí z nich byli mile překvapeni jinou podobou natolik známých a oblíbených drinků. Obzvláště některé kombinace jim zachutnaly natolik, že k našemu týmu kuchařů zavítali i opakovaně. Děkujeme za to, že jsme mohli být s vámi.

20. 7. - Narozeninové menu v Kulineru

Kuchařský tým Kuliner připravil a servíroval čtyřchodové narozeninové menu pro oslavence a jeho nejbližší přátele. Pro inspiraci připojujeme i složení celého menu - předkrm, polévka, hlavní chod a dezert. Kachní prso s černou čočkou beluga, redukcí z granátového jablka, foie gras, fresh salátem a Granny Smith jablkem. Topinamburový krém s plátky uzeného lososa. Vepřová panenka Wellington s bramborovým pyré s modrým sýrem. Vanilkový krém s kiwi pyré, ovocem a balsamicovou tyčinkou.

9. 7. - OSLAVA NAROZENIN S KULINEREM

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí báječné rodinné oslavy narozenin. Oslavenkyni jsme připravili menu na míru, uvařili, přijeli, servírovali a užívali si příjemné atmosféry. V pozdních večerních hodinách jsme odjížděli s pocitem spokojenosti, že svojí prací činíme mnoho lidí šťastnými a spokojenými :-). A za to Vám děkujeme.

11.7. - 18.7. TÝDEN V HOSPŮDCE U ŠTĚPÁNA NA ŠUMAVĚ

V návaznosti na nově vybudovanou kuchyni jsme dopomohli Štěpánovi dodržovat efektivní a profesionální řízení kuchyně. Náš kuchař Pavel se stal na týden součástí Štěpánova kuchařského týmu. Prohlédněte si novou kuchyni, kuchařský tým a krásné okolí se zahradou plnou bylinek a jedlých květů.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kontakt


Kuliner - škola vaření
Provozovatel Jan Rimpler
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ 64474798
DIČ CZ7406143800

Přemýšlíte, jak se od nás dostanete?
Využít můžete Drink & Drive Taxi: +420 608 717 141
Karta s 10 % slevou je volně k dispozici na recepci.

Partneři:
BiggreeneggKafeservistitano