Aktuality

ŘÍJNOVÝ BRAINSTORMING: KURZY NA ROK 20184.10.2017

 

Září nám prosvištělo mezi prsty, bylo natolik pracovní, že už v datech píšeme desítku. Začátkem října vždy bliká našim šéfkuchařům v hlavě kontrolka, jaké kurzy pro vás mají v příštím roce 2018 naplánovat. Znáte ale šéfkuchaře, nad papírem nejsou ve své kůži a bez vařečky nedají ani ránu! Takže udržet je s tužkou v ruce je docela dřina :-)

Odvařili a odpekli jsme několik kurzů, které se vám velmi zalíbily a píšete si o ně. V lednu se můžete těšit na kurz Dorty - korpusy, krémy, styling a také úplnou novinku vanilkovo-čokoládový Dort patráček, kde vás Adie naučí pokročilou techniku zdobení. Pro ty z vás, kteří dávají stopku lepku, budou připraveny kurzy bezlepkového pečení s naší lektorkou Zdeničkou

Zdravý životní styl hýbe světem, a tak úžasnou odezvu na kurz 5 skvělých fitness obědů jsme rozhodně nečekali! I na tento kurz už můžete číhat. Bude vypsaný v prvních měsících nového roku, a protože počítáme s novoročními předsevzetími, ponecháme v našem Kuliner diáři prostor pro více termínů :-). 

Horkou novinkou je náš mercedes mezi kurzy: Královské steaky, je vyšperkovaný do úplných detailů, v takové výbavě, kterou ocení hlavně muži (a vy, dámy, máte na Vánoce jeden dárek v kapse). A pro ty, kteří maso neradi, chystáme kurz zaměřený na pestré vegetariánské vaření.

Dozvěděli jsme se od vás, že rádi cestujete, poznáváte nové suroviny a rádi byste se tato jídla naučili vařit. Zabrousíme tedy i do exotiky, právě se rýsuje menu vietnamské kuchyně, filipínské a indické

Myslíme i na děti, dětské kurzy se budou konat pravidelně cca každý druhý měsíc. Před Vánocemi budou k dispozici i dětské poukázky. Že by tip na dárek pod stromeček od Ježíška?

Zapojte se s námi do kurzového brainstormingu a napište nám, jaký kurz vaření vám v naší nabídce chybí. Rádi vám vaše přání vyplníme :-)

Váš Kuliner tým

info@kulinerplus.cz

Mrkněte na nové fotky z kurzů a akcí do fotogalerie: >>>

 

Odběr novinek Odebírat

Archív aktualit

Kontakt


Kuliner Gastrocentrum s.r.o.
Bohunická cesta 727/15
664 48 Moravany


T: +420 734 620 220
E: info@kulinerplus.cz
www.kulinerplus.cz


IČ: 04108213
DIČ: CZ04108213

Přemýšlíte, jak se od nás dostanete?
Využít můžete Drink & Drive Taxi: +420 608 717 141
Karta s 10 % slevou je volně k dispozici na recepci.

Partneři:
BiggreeneggDobrokarKafeservistitanoGastroPlus


Sociální sítě
Created by Shot Creative